על Intellecteam

אנו חיים בעולם תחרותי החווה שינויים מהירים. כמעט בכל תחום, השינוי בשוק ובתחרות מהיר מבעבר ומחייב אותנו להיות עירניים יותר מתמיד. התחרות המגיעה ממקומות מפתיעים ובלתי צפויים, מחייבת אותנו לגלות חשיבה יצירתית וגמישות מחשבתית ולפתח יכולת תגובה מבעוד-מועד. כל זאת, תוך שאנו מתכוננים מראש למגוון תרחישים ומסוגלים להתמודד מולם בזמן תגובה מהיר.

Intellecteam הוקמה במטרה לסייע ולענות על הצורך של ארגונים וחברות לבצע תהליכי חשיבה סדורים ושיטתיים, המאפשרים לחשוב על העתיד בצורה יצירתית ולהערך מבעוד מועד למגוון תרחישים. ההערכות בהווה מאפשרת לארגונים ולחברות לפתח יכולות חיזוי והתרעה ולגבש תכניות שיאפשרו להגיב במהירות למצבים משתנים. התפוקה המרכזית של תהליכי הלמידה שמובילה Intellecteam היא סדרת תובנות אופרטיביות שעל בסיסן מגובשים מהלכים להתמודדות עם אתגרים בהווה או בעתיד.

המתודולוגיה הייחודית שלנו מבוססת על תחום הידע המכונה 'משחקי מלחמה' (War-Games) והיא מיועדת הן לסקטור העסקי והן לציבורי. למרות שמספר מצומצם של חברות ייעוץ מבצעות לעתים משחקי מלחמה, הם מבוצעים כחלק מתהליך הייעוץ המלא שחברות אלו מציעות ולא כשרות נפרד. למיטב ידיעתנו, Intellecteam היא הגוף היחיד בישראל המתמחה 'במשחקי מלחמה', ושמוצר הבסיס שלו הוא 'משחק מלחמה' עסקי המבוסס על מתודולוגיה פרי פיתוח עצמאי. המתודולוגיה שפיתחנו נשענת על תשתית אקדמית עניפה ומבוססת על שילוב ייחודי של שני עולמות תוכן המשקפים את נסיוננו המקצועי: מחד, תחום המודיעין בכלל והמודיעין התחרותי בפרט. מאידך, תחום האסטרטגיה השיווקית העסקית, הכוללת גם אסטרטגיה במדיה הדיגיטלית. כל זאת, תוך שאנו משלבים את נסיוננו הייחודי בהובלת פרוייקטים של חשיבה ותכנון אסטרטגיים בארגונים בטחוניים וציבוריים ובחברות עסקיות.

אנו ב-Intellecteam מאמינים שידע חייב להיות רלוונטי ושימושי ולהתאים לצרכים האופרטיביים של הלקוח. אנו גם מאמינים שהלקוח הוא שותף פעיל ורב-ערך בתהליכי יצירת ופיתוח הידע. לכן, שלא כמו חברות מודיעין תחרותי, איננו מסתפקים באיסוף מידע והגשתו בצורה מעובדת וסטרילית. שלא כמו חברות ייעוץ אסטרטגי, איננו מבצעים תהליכי ניתוח אסטרטגיים ממושכים ויקרים, המבוצעים בצורה חיצונית לארגון ומוגשים לו כתוצר סופי. התהליכים שלנו נובעים מתוך עולם הבעיה הקונקרטית של הלקוח, מתמקדים באיסוף ועיבוד מידע הרלוונטיים לבעיות עימן הלקוח מתמודד, משקפים את הידע הפנים-ארגוני ומשלבים את הלקוח בתהליך החשיבה. תהליכים אלה מבוצעים בצורה ממוקדת וקצרה ומיועדים להתמודד עם בעיות קונקרטיות, אסטרטגיות או טקטיות.

מי אנחנו?

מייסד Intellecteam – ד"ר שי הרשקוביץ .

שי הוא מומחה למודיעין תחרותי ולפיתוח ועריכת משחקי מלחמה וסימולציות תחרותיות. בעל תואר PhD במדע המדינה ופוסט דוקטורט בסוציולוגיה פוליטית מאוניברסיטת מרילנד. שי שירת שנים רבות באגף המודיעין בצה"ל והוא בעל נסיון עשיר בתחום המודיעין בכלל ובתחום המחקרי בפרט. במקביל, מלמד קורסים בנושאי אסטרטגיה דיגיטלית, תרבות צרכנית, גלובליזציה וחברה ופוליטיקה – במחלקה לתקשורת במכללת ספיר ובמחלקה לתקשורת במכללת נתניה.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: